top of page
DSC02482.JPG

המתאמנים שלי

>

סיפורי הצלחה וחברות אמיתית

סוד ההצלחה של אימוני כושר, לא משנה מי המאמן והיכן הם מתקיימים אינו תלוי רק בהתמדה,

אלא בקשר האישי בין המאמן למתאמן. אני מכיר כל מתאמן ומתאמנת ברמה האישית ביותר, שותף לשאיפות ולמטרות של כל אחד ואחת ויודע מה היא השגרה שלהם ולאן הם רוצים להגיע.

זה הסוד של חברות אמיתית, שתוצאותיה ניכרות בשטח.

InShot_20191030_195146727_edited.jpg

יעל לביא, יפעת 

הורידה 12 ק"ג, מ43% שומן ל- 30% שומן.

 

כמה מילים על יעל

את יעל פגשתי בעקבות המלצה של אחותה יובל, שמתאמנת אצלי כבר מעל שנה וחצי.

יעל הגיעה אליי בייאוש רב לאחר שניסה המון מקומות אימון שאליהם לא התחברה ובידיעה שלעולם אבל לעולם לא תתחבר לכושר.

מהמפגש הראשון היה חיבור ומאימון לאימון נגלה בפניה עולם חדש של אהבה לכושר, הנאה וסיפוק כתוצאה מאימון איכותי ונכון וחברת אימון כיפית.

מה היו המטרות

המטרה העיקרית של יעל הייתה לרדת במשקל ולהיראות כמו שתמיד רצתה. המטרה המשנית והלא פחות חשובה מבחינתי, הייתה להתחזק בכל השרירים הנחוצים לביצוע פעולות יומיומיות ולצלוח תרגילים בטכניקה נכונה ברמה גבוהה. 

איך השגנו אותן?

בנוסף להשקעה גדולה בתזונה על מנת להשיג ירידה ניכרת במשקל ובאחוזי השומן, האימונים כללו תרגילי אנאירובי וכוח שריר ברמה גבוה על מנת לאפשר ליעל להתחזק ולהשיג את המטרה המשנית שהיא חיזוק הגוף. יעל נצמדה לתפריט תזונה באופן מקצועי מאוד והפכה ל"מכורה" לכושר בצורה נפלאה. בנוסף לירידה הניכרת במשקל הצלחנו "להתחטב" ברמה טובה, ויעל ירדה ל30% שומן ולדעתי השינוי שלה פשוט פעורר השראה.

אילן קורמן, מגדל העמק

מתאמן במשך 4 שנים בעקביות והתמדה

כמה מילים על אילן

הסיפור של אילן הוא מסוג הסיפורים שאני מתגאה בהם כל פעם מחדש. מדובר על מתאמן עם שאיפות, חלומות ורמת יכולת גבוהה מאוד בחיים המקצועיים וכל פעם מחדש מציג את כל אלה באימונים. רצינות ויכולת התמדה אצל אילן הם ערכים בסיסיים ואצל אדם שכזה כל מטרה שירצה להשיג, כבר הושגה מראש. 

מה היו המטרות

המטרה העיקרית של אילן לא הייתה להגיע למסת שריר גבוהה והוא לא רצה להפוך לספורטאי תחרותי, המטרה הייתה להיכנס לכושר ולנהל אורח חיים בריא, בכל ההיבטים. 

עם הזמן אילן נחשף לעולם הכושר בכל אימון מחדש, ולמד איך בעזרת הדרכה נכונה, אפשר להצליח להגיע לכושר שתמיד רצה ולהיות הרבה יותר חזק ממה שהוא חשב שיהיה אי פעם.

איך השגנו אותן?

את הצעד הראשון באימונים עשינו בעזרת רצועות אימון, על מנת לחזק את כל שרירי הגוף יחד בעת ובעונה אחת. עם הזמן תרגילי הרצועות נהיו לאילן קלים והדרישה למשקלים עלתה על הפרק. לאחר מספר חודשים עברנו לעבודה כנגד משקולות או בשפה העממית- אימוני כוח. מהר מאוד אילן הציג יכולות מרשימות ועבודה עם משקלים כבדים יותר ויותר בכל אימון. העלינו מסת שריר על ידי שילוב תזונה נכונה שלא עניינה אותו בעבר, והצלחנו להגיע לתוצאות מדהימות. כיום אנחנו ממשיכים לעלות ברמה המקצועית והגופנית וכובשים כל יעד ביחד.

InShot_20190409_210929227_edited.jpg

לירון שיין, מגדל העמק

הורידה 13 ק״ג ויחד יצרנו שגרה ייחודית של אורך חיים בריא 

 

כמה מילים על לירון

לירון נחתה "מהטיול הגדול" לאחר הצבא, וחיפשה מאמן שייקח אותה לקצה גבול היכולת ויידע להכווין אותה בצורה מתאימה ונכונה אל עבר המטרה.

יחד הפכנו את האימונים והתזונה לאורח החיים של לירון והיא למדה על בשרה שרק בעזרת אורח החיים הספציפי הזה, רמת איכות החיים שלה רק תמשיך ותשתפר וכך תשיג את מטרותיה. 

מה היו המטרות

המטרה בתחילת הדרך הייתה להוריד משקל ולהתחזק. לאחר שלירון הצליחה להתמיד בתפריט התזונה והירידה במשקל הפכה לניכרת לעין, המטרה הפכה להורדת אחוז השומן ל23% והתחזקות כללית ו"חיטוב" לרמה מיטבית.

איך השגנו אותן?

תכנית האימונים של לירון כללה אימונים קבוצתיים הכוללים עבודת כוח אינטנסיבית בשילוב תרגילי דופק עצימים וקצרים להעלאת הדופק ולשיפור סבולת לב ריאה. לירון הייתה חייבת להקפיד על תזונה מדויקת על מנת להוריד את אחוזי השומן. בסופה של חצי שנה מפרכת ולא קלה בכלל, השגנו את המטרה לרדת 13 ק"ג, להוריד את אחוז השומן ל23% ולחיות בגוף בריא וחזק.

IMG-20181119-WA0025_edited.jpg

ביאנה מובשוביץ, מגדל העמק

כשמוטיבציה גבוהה והתמדה פוגשות יכולת

 

כמה מילים על ביאנה

לפני כשנתיים הגיעה אליי לסטודיו בחורה רצינית שמחפשת שינוי. בחורה שמוכנה להתחייב לשגרת אימונים אינטנסיבית ושמירה מדויקת על תפריט תזונה וכל זאת במטרה לחולל שינוי אמיתי, בזמן הגיוני  שבא מבפנים. ביאנה ידעה שדברים שלוקחים זמן וגם נשארים לאורך זמן.

מה היו המטרות

ביאנה הגיעה אליי לאחר ניסיונות בכל סוג אימון אפשרי, כולל פילאטיס, אימוני סטודיו בקבוצות גדולות וגם בחדרי כושר. המטרה העיקרית הייתה ירידה במשקל בסגנון העלאת מסת שריר וירידה ברורה לעין באחוז השומן. בנוסף היא חיפשה מקום בו תוכל להשיג אימון ברמה הגבוהה ביותר שיקנה לה יכולות ביצוע גבוהות וכן להיפטר מעודף המשקל.

איך השגנו אותן?

תכנית האימונים הייתה ברורה מאוד-אימונים קבוצתיים המשלבים עבודה אנאירובית עם עבודת כוח להעלאת מסת השריר והגעה להוצאה קלורית גבוהה בזמן האימון וגם אחריו. מטרות האימון הוסברו לביאנה בצורה ברורה ולמרות שהיה לה קשה להאמין שהתוצאות יגיעו, הן לא איחרו לבוא ועם השקעה והמון רצון יחד עם מוטיבציה גבוהה, ביאנה נמצאת על הדרך הנכונה וכרגע בדרכה להשיג את המטרה הבאה. רף המטרות עולה וקצב ההתקדמות יחד איתו ואנחנו ממשיכים להציב מטרות ולעמוד בהן.

אני גאה בה מאוד.

״זכיתי במאמן מספר 1 שעשה אותי פשוט מכור לכושר. שגרת האימונים מביאה לי סיפוק אדיר!״

bottom of page